| Ürün Kodu | 7890.C1.20G21.03 |
|---|---|
| Ürün Adı | Konveksiyonlu Kombi Fırın Gazlı 20*GN 2/1 Tepsi Kit Arabalı |
| Model Numarası | OKFG 202 C |
| Ürün Tipi | Gazlı |
| En | 1250 |
| Boy | 1117 |
| Yükseklik | 1854 |
| Net Ağırlık | 410 |
| Brüt Ağırlık | 436 |
| Hacim | 2.5886475 |
| Kapasite | 40 GN 1/1 |
| Elektrik Gücü | 2 |
| Elektrik Volt | 230V - NPE |
| Elektrik Frekansı | 50/60 |
| LPG Gaz Tipi | G30 |
| LPG Gaz Gücü | 40 / 84 kW |
| LPG Gaz Nominal Basıncı | 30/50 mbar |
| Doğalgaz Gaz Tipi | G20 |
| Doğalgaz Gaz Gücü | 40 / 84 kW |
| Doğalgaz Giriş Çapı | 1" |
| Doğalgaz Nominal Basıncı | 20 mbar |
| Buhar Gücü | 40 kW |
| Soğuk Su Basıncı | 1,5 - 4 bar |
| Soğuk Su Sertliği | 8 dH, 14.2 fH, 10 bH |
| Boiler Isıtıcı Gücü | 40 kW |