| Ürün Kodu | 7890.C1.10G21.03 |
|---|---|
| Ürün Adı | Konveksiyonlu Kombi Fırın Gazlı 10*GN 2/1 Kızaklı |
| Model Numarası | OKFG 102 C |
| Ürün Tipi | Gazlı |
| En | 1230 |
| Boy | 1096 |
| Yükseklik | 1089 |
| Net Ağırlık | 232 |
| Brüt Ağırlık | 252 |
| Hacim | 1.46805912 |
| Kapasite | 20 GN 1/1 |
| Elektrik Gücü | 1 |
| Elektrik Volt | 230V - NPE |
| Elektrik Frekansı | 50/60 |
| LPG Gaz Tipi | G30 |
| LPG Gaz Gücü | 35 / 42 kW |
| LPG Gaz Nominal Basıncı | 30/50 mbar |
| Doğalgaz Gaz Tipi | G20 |
| Doğalgaz Gaz Gücü | 35 / 42 kW |
| Doğalgaz Giriş Çapı | 3/4" |
| Doğalgaz Nominal Basıncı | 20 mbar |
| Buhar Gücü | 36 kW |
| Soğuk Su Basıncı | 1,5 - 4 bar |
| Soğuk Su Sertliği | 8 dH, 14.2 fH, 10 bH |
| Boiler Isıtıcı Gücü | 36 kW |