| Ürün Kodu | 7890.C1.20E21.01 |
|---|---|
| Ürün Adı | Konveksiyonlu Kombi Fırın Elektrikli 20*GN 2/1 Tepsi Kit Arabalı |
| Model Numarası | OKFE 202 C |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| En | 1250 |
| Boy | 1117 |
| Yükseklik | 1854 |
| Net Ağırlık | 380 |
| Brüt Ağırlık | 406 |
| Hacim | 2.5886475 |
| Kapasite | 40 GN 1/1 |
| Elektrik Gücü | 66 kW |
| Elektrik Volt | 400 V - 3 NPE |
| Elektrik Frekansı | 50/60 Hz |
| Buhar Gücü | 54 kW |
| Soğuk Su Basıncı | 1,5 - 4 bar |
| Soğuk Su Sertliği | 8 dH, 14.2 fH, 10 bH |
| Boiler Isıtıcı Gücü | 54 kW |