| Ürün Kodu | 7890.C1.10E21.01 |
|---|---|
| Ürün Adı | Konveksiyonlu Kombi Fırın Elektrikli 10*GN 2/1 Kızaklı |
| Model Numarası | OKFE 102 C |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| En | 1230 |
| Boy | 1096 |
| Yükseklik | 1089 |
| Net Ağırlık | 203 |
| Brüt Ağırlık | 223 |
| Hacim | 1.46805912 |
| Kapasite | 20 GN 1/1 |
| Elektrik Gücü | 33 |
| Elektrik Volt | 400 V - 3 NPE |
| Elektrik Frekansı | 50/60 |
| Buhar Gücü | 36 kW |
| Soğuk Su Basıncı | 1,5 - 4 bar |
| Soğuk Su Sertliği | 8 dH, 14.2 fH, 10 bH |
| Boiler Isıtıcı Gücü | 36 kW |