| Ürün Kodu | 0710.02000.01 |
|---|---|
| Ürün Adı | KONVEYORLU BULASIK YIKAMA MAK. SAG GIRIS/KURUTMALI, OBK 2000 |
| Model Numarası | OBK 2000 |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Ürün Markası | ÖZTİRYAKİLER |
| En | 2550 |
| Boy | 800 |
| Yükseklik | 1880 |
| Net Ağırlık | 320 |
| Brüt Ağırlık | 350 |
| Hacim | 3,8700 |
| Kapasite | 2130 Tabak/Saat |
| Paket Eni | 2600 |
| Paket Boyu | 900 |
| Paket Yüksekliği | 2100 |
| Paket Hacmi | 4.914 |
| Paket İçi Ürün Adedi | 1 |
| Elektrik Gücü | 48 |
| Elektrik Volt | 400 V – 3NPE |
| Elektrik Frekansı | 50 |
| Sıcak Su Basıncı | 2 - 4 bar |
| Sıcak Su Sertliği | 0-10 Fransız su sertliği |
| Soğuk Su Basıncı | 2 - 4 bar |
| Soğuk Su Sertliği | 0-10 Fransız su sertliği |
| Yıkama Suyu Sıcaklığı | 55-60 |
| Yıkama Pompası Gücü | 0,72/1,7 |
| Yıkama Pompa Debisi | 440/659 |
| Durulama Suyu Sıcaklığı | 80-85 |
| Durulama Pompa Gücü | 2,37 |
| Durulama Pompa Debisi | 18 |
| Kurutma Fan Gücü | 0,45 |
| Dranaj Giriş Çapı | 1 1/4'' |
| Maksimum Gürültü | 80 |
| Boiler Hacmi | 18 |
| Boiler Isıtıcı Gücü | 27 |
| Tank Hacmi | 60/90 |
| Tank Isıtıcı Gücü | 9 |