| Ürün Kodu | 073M.00000.AD |
|---|---|
| Ürün Adı | BARDAK YIKAMA MAKINASI MEKANIK, (35x35 cm) OBY 35M |
| Model Numarası | OBY 35M |
| Ürün Tipi | Elektrikli |
| Ürün Markası | ÖZTİRYAKİLER |
| En | 425 |
| Boy | 465 |
| Yükseklik | 630 |
| Net Ağırlık | 30 |
| Brüt Ağırlık | 35 |
| Hacim | 0,1245 |
| Kapasite | 500 Bardak/Saat |
| Paket Eni | 535 |
| Paket Boyu | 585 |
| Paket Yüksekliği | 770 |
| Paket Hacmi | 0,2410 |
| Paket İçi Ürün Adedi | 1 |
| Elektrik Gücü | 3,3 |
| Elektrik Volt | 230 V – NPE |
| Elektrik Frekansı | 50 |
| Sıcak Su Basıncı | 2 - 4 bar |
| Sıcak Su Sertliği | 0-10 Fransız su sertliği |
| Soğuk Su Basıncı | 2 - 4 bar |
| Soğuk Su Sertliği | 0-10 Fransız su sertliği |
| Yıkama Suyu Sıcaklığı | 55-60 |
| Yıkama Pompası Gücü | 0,27 |
| Yıkama Pompa Debisi | 170 |
| Durulama Suyu Sıcaklığı | 80-85 |
| Dranaj Giriş Çapı | 3/4'' |
| Maksimum Gürültü | 70 |
| Koruma Sınıfı | IPX5 |
| Boiler Hacmi | 2,8 |
| Boiler Isıtıcı Gücü | 3 |
| Tank Hacmi | 9,2 |
| Tank Isıtıcı Gücü | 2 |